Αθλητισμός

Αθλητισμός

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Ανδρών Β Εθνικής στο Ξυλόκαστρο.

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Β' Εθνικής στο Ξυλόκαστρο

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Β' Εθνικής στο Δερβένι.

1η, 2η και 3η αγωνιστική Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Β’ Εθνικης Δυτ.Ελλαδος.

Έναρξη λειτουργίας από 1 Οκτωβρίου 2019.

2μερο Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης στο Δερβένι Παρασκευή & Σάββατο 23 & 24 Μαρτίου

Σάββατο 17 Μαρτίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Α΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός- Αστέρας Δερβενίου

  • 2.Γήπεδο «Συνοικισμού»

Ώρα 15:00 ΑΟ ΠΑΣ Κόρινθος-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

 

Μπάσκετ Ανδρών- Α1΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 19:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΑΟ Κοκκωνίου

 

Βόλλεϋ Πανκορασίδων-ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Κιάτου»

Ώρα    Άρατος 1893-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

  • 1.Γήπεδο «Γιάννης Στέφας»

Ώρα 09:15 ΑΟ Λουτράκι-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

  • 2.Γήπεδο «Ζευγολατιού»

Ώρα 10:00 ΑΟ Ζευγολατιού-Πανκαμαριακός

 

Ποδόσφαιρο Νέων

Γήπεδο «Γιάννης Στέφας»

Ώρα 11:00 ΑΟ Λουτράκι-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

 

Κυριακή 18 Μαρτίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Β΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Γαλατακίου»

Ώρα 15:00 Σαρωνικός Γαλατακίου-Πανεβροστινιακός

  • 2.Γήπεδο «Ζευγολατιού»

Ώρα 15:00 Άρης Βοχαϊκού-ΑΟ Λυκοποριάς

 

Βόλλεϋ Γυναικών-Τοπικό ΕΠΕΣΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα     ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΑΟ Αλκυών


Σάββατο 10 Μαρτίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Α΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-ΑΟ Ζευγολατιού

  • 2.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-ΑΟ Σπαθοβουνίου

  • 3.Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 ΑΟ Αστέρας Δερβενίου-Ηρακλής Λεχαίου

 

Βόλλευ Ανδρών-Β΄ Εθνική ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 18:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΓΣ Σπαρτιατικός

 

Μπάσκετ Ανδρών- Α1΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ερμιόνης»

Ώρα 17:00 ΑΟ Ερμιόνης- ΑΟ Ξυλοκάστρου

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

Γήπεδο «Γιάννης Στέφας»

Ώρα 15:00 Ισθμιακός-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

 

Ποδόσφαιρο Νέων

Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 11:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πρόοδος Αγ. Βασιλείου

 

 

Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΒΟΛΛΕΥ

 

Μπάσκετ Παίδων

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 15:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Αργειακός Έσπερος

 

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Α΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Ελλάς Βέλου

  • 2.Γήπεδο «Γεώργιος Βάσσης»

Ώρα 15:00 Πανσολυγειακός- Πανκαμαριακός

  • 3.Γήπεδο «Σπαθοβουνίου»

Ώρα 15:00 ΑΟ Σπαθοβουνίου-Αστέρας Δερβενίου

 

Βόλλευ Ανδρών-Β΄ Εθνική ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Κουκούλι» Πάτρας

Ώρα 19:30 ΑΣΠ Ερμής Πατρών-ΑΟ Ξυλοκάστρου

 

Μπάσκετ Ανδρών- Α1΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 19:30 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Δόξα Αγ. Ανδριανού

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

  1. 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 09:15 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πήγασος Κορίνθου

 

Ποδόσφαιρο Νέων

Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 11:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πρόοδος Αγ. Βασιλείου

 

 

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Β΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Πανεβροστινιακός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

  • 2.Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 ΑΟ Λυκοποριάς –ΠΑΣ Κύψελος

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 10:30 Πανκαμαριακός-Δάφνη Εξαμιλίων

 

Βόλλευ Γυναικών-Τοπικό Πρωτάθλημα ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα  17:00    ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-Οίας Ναυπλίου

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Α΄ ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πανσολυγειακός
2.    Γήπεδο «ΔΑΚ Κορίνθου»
Ώρα 15:00 ΑΣ Κόρινθος 2006- Αστέρας Δερβενίου
3.    Γήπεδο «Άσσου»
Ώρα 15:00 Ολυμπιακός Άσσου-Πανκαμαριακός

Βόλλευ Ανδρών-Β΄ Εθνική ΕΣΠΕΠ
Κλειστό Γυμναστήριο «Κουκούλι» Πάτρας
Ώρα 19:30 ΑΣΠ Ερμής Πατρών-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Μπάσκετ Ανδρών- Α1΄ ΕΣΚΑΚ
Κλειστό Γυμναστήριο «Λουτρακίου»
Ώρα 18:00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Βόλλευ Πανκορασίδων-ΕΣΠΕΠ
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 20:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΑΣΠ Κόρινθος

Ποδόσφαιρο Παίδων
1.    Γήπεδο «Λουτρακίου»
Ώρα 09:15 ΑΟ Λουτρακίου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
2.    Γήπεδο «Κορίνθου»
Ώρα 10:30 ΑΣ Κόρινθος 2006-Πανκαμαριακός

Ποδόσφαιρο Νέων
Γήπεδο «Λουτρακίου»
Ώρα 11:00 ΑΟ Λουτρακίου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου


Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018

Μπάσκετ Παίδων - ΕΣΚΑΚ
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 13:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Β΄ ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Κ. Διμηνιού»
Ώρα 15:00 Θύελλα Κ. Διμηνιού-ΑΟ Λυκοποριάς
2.    Γήπεδο «Κορίνθου»
Ώρα 15:00 Αστέρας Κορίνθου- Πανεβροστινιακός

Βόλλευ Γυναικών-Τοπικό Πρωτάθλημα ΕΣΠΕΠ
Κλειστό Γυμναστήριο «Κορίνθου»
Ώρα 15:00 ΠΑΟ Κορίνθου-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

<< Έναρξη < Προηγούμενο 1 2 3 4 5 Επόμενο > Τέλος >>
Σελίδα 1 από 5

Εξερευνήστε τα Δημοτικά Διαμερίσματα του Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης