Αθλητισμός

Αθλητισμός

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 7 Ιανουαρίου 2017

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών
1.    Γήπεδο «Άσσου»
Ώρα 15:00 Ολυμπιακός Άσσου- Ηρακλής Ξυλοκάστρου
2.    Γήπεδο «Χιλιομοδίου»
Ώρα 15:00 Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Αστέρας Δερβενίου
3.    Γήπεδο Ξυλοκάστρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-Τενεάτης Αθικίων

Αγώνας Α1 Μπάσκετ Ανδρών
Κλειστό Γυμναστήριο Κιάτου
Ώρα 17:00 Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Αγώνας Β’ Εθνικής Βόλλεϋ Ανδρών
Κλειστό Γυμναστήριο Άργους
Ώρα 20:00 ΓΣ Άργους-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Αγώνες Ποδοσφαίρου Παίδων
1.    Γήπεδο «Αρχαίας Κορίνθου»
Ώρα 09:15 Άγιος Γεώργιος-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
2.    Γήπεδο Ξυλοκάστρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 10:30 Πανκαμαριακός-ΑΟ Λουτρακίου

Αγώνας Ποδοσφαίρου Νέων
Γήπεδο «Αρχαίας Κορίνθου»
Ώρα 10:30 Άγιος Γεώργιος-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Αγώνας Βόλλεϋ Κορασίδων
Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου
Ώρα 19:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-Ν. Ιωνία Α.Σ.

Κυριακή 8 Ιανουαρίου 2017

Αγώνας Βόλλεϋ Γυναικών
Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου
Ώρα 17:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-Ν. Ιωνία Α.Σ.

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 2743360255

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 17 Δεκεμβρίου 2016

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών
1. Γήπεδο Ξυλοκάστρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Ηρακλής Λεχαίου
2. Γήπεδο «Γιάννης Στέφας»
Ώρα 15:00 ΑΟ Ισθμιακός-Αστέρας Δερβενίου
3. Γήπεδο «Γεώργιος Βάσης»
Ώρα 15:00 Πανσολυγειακός-Πανκαμαριακός

Αγώνας Ποδοσφαίρου Παίδων
Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 10:30 Πανκαμαριακός-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Αγώνας Α1 Μπάσκετ Ανδρών
Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου
Ώρα 18:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Οίας Ναυπλίου

Αγώνας Β’ Εθνικής Βόλλεϋ Ανδρών
Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου
Ώρα 20:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΑΓΣΠ Θησέας

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου 2016

Αγώνας Βόλλεϋ Γυναικών
Κλειστό Γυμναστήριο Αιγίου
Ώρα 19:30 ΑΟ Αιγιαλέων-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 2743360255

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2016

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών
1.    Γήπεδο Ξυλοκάστρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-Ελλάς Βέλου
2.    Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»
Ώρα 15:00 Αστέρας Δερβενίου-Θύελλα Πετριού
3.    Γήπεδο «ΔΑΚ Κορίνθου»
Ώρα 15:00 Κόρινθος ’06-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Αγώνας Ποδοσφαίρου Παίδων
Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 09:15 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-ΑΟ Λουτρακίου

Αγώνας Ποδοσφαίρου Νέων
Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 11:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-ΑΟ Λουτρακίου

Αγώνας Α1 Μπάσκετ Ανδρών
Κλειστό Γυμναστήριο Ναυπλίου
Ώρα 19:00 Ναύπλιο 2010-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Αγώνας Β’ Εθνικής Βόλλεϋ Ανδρών
Γήπεδο «Ερμή Πατρών»
Ώρα 20:00 ΑΣΠ Ερμής- ΑΟ Ξυλοκάστρου

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2016

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Γ΄ Κατηγορίας Ανδρών
1.    Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»
Ώρα 15:00 ΑΟ Λυκοποριάς-Αναγέννηση Κιάτου
2.    Γήπεδο «Λεχαίου»
Ώρα 15:00 ΑΟ Λεχαίου- Πανευρωστινιακός

Αγώνας Ποδοσφαίρου Παίδων
Γήπεδο «Λεχαίου»
Ώρα 10:00 Ηρακλής Λεχαίου-Πανκαμαριακός

Αγώνας Βόλλεϋ Γυναικών
Κλειστό Γυμναστήριο Ναυπάκτου
Ώρα 15:00 ΦΟΝ Ομόνοια Ναυπάκτου-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 2743360255

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2016

Αγώνας Α1 Μπάσκετ ΕΣΚΑΣ
Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Κίου
Ώρα 18:00 ΑΟ Αργοναύτης - ΑΟ Ξυλοκάστρου

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών
1.    Γήπεδο Ξυλοκάστρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Αστέρας Δερβενίου
2.    Γήπεδο «Θώδειο»
Ώρα 15:00 ΣΦΛ Ολυμπιακός- Πανκαμαριακός

Αγώνας Ποδοσφαίρου Παίδων
Γήπεδο Ξυλοκάστρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 10:30 Πανκαμαριακός-Ελλάς Βέλλου


Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2016

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Γ΄ Κατηγορίας Ανδρών
1.    Γήπεδο «Λεχαίου»
Ώρα 15:00 ΑΟ Λεχαίου-ΑΟ Λυκοποριάς
2.    Γήπεδο «Ροζενών»
Ώρα 15:00 Πανευρωστινιακός-Αετός Κρυονερίου

Αγώνας Ποδοσφαίρου Παίδων
Γήπεδο «Άσσου»
Ώρα 09:15 Ολυμπιακός Άσσου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Αγώνας Ποδοσφαίρου Νέων
Γήπεδο «Άσσου»
Ώρα 11:00 Ολυμπιακός Άσσου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 2743360255

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 26 Νοεμβρίου 2016

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών
1.    Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός -Παννεμεατικός
2.    Γήπεδο «Αθικίων»
Ώρα 15:00 Τενεάτης-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
3.    Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»
Ώρα 15:00 Αστέρας Δερβενίου-Πέλοπας Κιάτου

Αγώνας Ποδοσφαίρου Παίδων
Γήπεδο Ξυλοκάστρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 09:15 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-ΑΟ Ζευγολατιού

Αγώνας Ποδοσφαίρου Νέων
Γήπεδο Ξυλοκάστρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 11:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου- ΑΟ Ζευγολατιού

Μπάσκετ Ανδρών
Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου
Ώρα 17:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου – ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου

Βόλλεϋ Ανδρών
Κλειστό Γυμναστήριο Ναυπλίου
Ώρα 15:00 ΑΟ Οίας Ναυπλίου-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Βόλλεϋ Κορασίδων
Κλειστό Γυμναστήριο Κιάτου
Ώρα 15:00 ΑΟ Άρατος-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

Κυριακή 27 Νοεμβρίου 2016

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Γ΄ Κατηγορίας Ανδρών
1.    Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»
Ώρα 11:00 ΑΟ Λυκοποριάς-Νέοι Στιμάγκας
2.    Γήπεδο «Ροζενών»
Ώρα 15:00 Πανευρωστινιακός-ΑΟ Ασπρόκαμπου

Βόλλεϋ Γυναικών
Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου
Ώρα 19:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΑΟ Ακράτας

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 2743360255

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 19 Νοεμβρίου 2016

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών
1. Γήπεδο «Συνοικισμού»
Ώρα 15:00 ΠΑΣ Κόρινθος- Πανκαμαριακός
2. Γήπεδο «Άσσου»
Ώρα 15:00 Ολυμπιακός Άσσου- Αστέρας Δερβενίου
3. Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πανσολυγειακός

Αγώνας Ποδοσφαίρου Παίδων
Γήπεδο Ξυλοκάστρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 09:15 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Ηρακλής Λεχαίου

Αγώνας Ποδοσφαίρου Νέων
Γήπεδο Ξυλοκάστρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 11:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου--Ηρακλής Λεχαίου

Βόλλεϋ Ανδρών
Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου
Ώρα 18:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου – ΑΣ Κόροιβος

Μπάσκετ Ανδρών
ΔΑΚ Άργους
Ώρα 18:00 Ατρέας ΓΣ Μυκηνών- Ξυλοκάστρου ΑΟ

Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2016

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Γ΄ Κατηγορίας Ανδρών
4. Γήπεδο «Λαύκας»
Ώρα 15:00 ΑΟ Λαύκας-ΑΟ Λυκοποριάς
5. Γήπεδο «Φενεού»
Ώρα 15:00 Πανφενεατικός-Πανευρωστινιακός

Βόλλεϋ Γυναικών
Κλειστό Γυμναστήριο Ναυπλίου
Ώρα 17:00 ΑΟ Οίας – ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 2743360255

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

Αγώνας Μπάσκετ Ανδρών
Ώρα 16:00 Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου : ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΑΟ Κρανιδίου

Αγώνας Βόλλεϋ Ανδρών
Ώρα 20:30 Κλειστό Γυμναστήριο Αιγίου: ΑΟ Αιγιαλέων- ΑΟ Ξυλοκάστρου

Αγώνες Ποδοσφαίρου Α΄ Κατηγορία Ανδρών
1. Ώρα 15:00 Σωτήρης Αγγελόπουλος : Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Ελλάς Βέλου
2. Ώρα 15:00 Κώστας Βυζάς: Αστέρας Δερβενίου – Ηρακλής Λεχαίου
3. Ώρα 15:00 Χιλιομοδίου: Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πανκαμαριακός

Αγώνας Ποδοσφαίρου Παίδων
Ώρα 09:15 Σωτήρης Αγγελόπουλος : Πανκαμαριακός-Δάφνη Εξαμιλίων


ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

Αγώνας Ποδοσφαίρου Παίδων
Ώρα 09:15 Βέλου: Ελλάς Βέλου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Αγώνας Ποδοσφαίρου Νέων
Ώρα 11:00 Βέλου: Ελλάς Βέλου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Αγώνες Ποδοσφαίρου Γ΄ Κατηγορία Ανδρών
1. Ώρα 15:00 Κώστας Βυζάς : ΑΟ Λυκοποριά – Ταρσινά ΄97
2. Ώρα 15:00 Κιάτου: Αναγέννηση Κιάτου- Πανευρωστινιακός

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 2743360255

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 5 Νοεμβρίου 2016

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών
1. Γήπεδο «ΔΑΚ Κορίνθου»
Ώρα 15:00 Κόρινθος΄06-Αστέρας Δερβενίου
2. Γήπεδο Ξυλοκάστρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-ΑΟ Ισθμιακός
3. Γήπεδο Λουτρακίου «Θώδειο»
Ώρα 16:00 ΣΦΛ Ολυμπιακός-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Αγώνες Ποδοσφαίρου Παίδων
Γήπεδο Ξυλοκάστρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 09:15 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Αγ. Θεόδωροι
Γήπεδο «Κιάτου»
Ώρα 10:30 Πέλοπας Κιάτου-Πανκαμαριακός

Αγώνας Ποδοσφαίρου Νέων
Γήπεδο Ξυλοκάστρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 11:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Αγ. Θεόδωροι

Αγώνας Μπάσκετ
Κλειστό Γυμναστήριο Άστρους
Ώρα 19:00 Πήγασος ΑΟ – Ξυλοκάστρου ΑΟ

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 2743360255

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 29 Οκτωβρίου 2016

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών
1.    Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 16:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Παννεμεατικός
2.    Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»
Ώρα 16:00 Αστέρας Δερβενίου-ΠΑΣ Κόρινθος
3.    Γήπεδο «Πετριού»
Ώρα 16:00 Θύελλα Πετριού-Πανκαμαριακός

Αγώνας Μπάσκετ
Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου
Ώρα 20:30 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Ολυμπιάδα Άσσου-Λεχαίου

Αγώνες Ποδοσφαίρου Παίδων
Γήπεδο «Εξαμιλίων»
Ώρα 10:30 Πήγασος Κορίνθου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Κυριακή 30 Οκτωβρίου 2016

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Γ΄ Κατηγορίας Ανδρών
1.    Γήπεδο «Στιμάγκας»
Ώρα 15:00 Νέοι Στιμάγκας-Πανευρωστινιακός
2.    Γήπεδο «Κριονερίου»
Ώρα 15:00 Αετός Κρυονερίου-ΑΟ Λυκοποριάς

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 2743360255

<< Έναρξη < Προηγούμενο 1 2 3 4 5 Επόμενο > Τέλος >>
Σελίδα 3 από 5

Εξερευνήστε τα Δημοτικά Διαμερίσματα του Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης