Πρόγραμμα Εκλογής Περιφερειακών Αρχών

Δελτία Τύπου | Τετάρτη, 22 Μαϊου 2019 13:35

Ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης

Έχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις του άρθρου 125 Ν. 3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄87), όπως τροποποιήθηκε με το άρθρο 73 του Ν. 4604/2019 (ΦΕΚ 50 Α΄).
  2. Την με αριθ. 2/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Τρίπολης (διαδικασία εκουσίας δικαιοδοσίας), με την οποία ανακηρύχθηκαν οι συνδυασμοί υποψηφίων Περιφερειαρχών και Περιφερειακών Συμβούλων της Π.Ε. Κορινθίας στις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019..
  3. Την με αριθ.πρωτ. 114966/21792 Απόφαση (σε ορθή επανάληψη) του κ. Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Κορινθίας περί «Καθορισμού των εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας των Δημοτικών και Περιφερειακών εκλογών της 26ης Μαΐου 2019 καθώς και των επαναληπτικών αυτών και των εκλογών για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 26ης Μαΐου 2019».

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΙ

Α. Για τις εκλογές για την ανάδειξη των αιρετών περιφερειακών αρχών της 26 ης Μαΐου 2019, ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων :

Α΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ»

ΓΟΝΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΑΚΑΡΕΠΗ-ΑΡΜΕΝΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

3. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ

4. ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5. ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

8. ΚΟΣΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΛΟΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΛΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11. ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12. ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

13. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

14. ΣΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

15. ΣΙΜΙΤΣ-ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16. ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

17. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΤΣΑΡΜΠΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

19. ΤΣΙΟΥΜΠΡΗ ΜΥΡΤΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

20. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο»

ΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΡΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΒΥΤΙΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΓΚΙΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

6. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΚΑΣΙΜΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΙΩΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΚΟΡΚΑ-ΚΩΝΣΤΑ ΑΘΗΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

10. ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΜΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

12. ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13. ΜΠΙΣΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

14. ΠΙΚΟΥΛΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ

15. ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

16. ΡΟΒΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

17. ΣΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18. ΤΟΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΗΛΙΓΙΑ

19. ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΑΝΝΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ

20. ΧΑΡΛΑΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ»

ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΓΕΩΓΡΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

5. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ του ΘΩΜΑ

7. ΚΟΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΞΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11. ΤΕΚΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΤΖΑΜΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

13. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «Νέα Πελοπόννησος ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΤΟΥΛΗΣ»

ΤΑΤΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΓΚΑΤΖΙΟΥΦΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΓΚΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΚΟΥΤΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΒΙΤΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

7. ΜΠΑΓΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ

9. ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11. ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

12. ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

13. ΠΙΣΙΜΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

14. ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

15. ΠΟΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΡΟΤΖΙΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

17. ΣΚΛΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18. ΤΑΓΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

19. ΧΡΙΣΤΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΘΑΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

20. ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ε΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ»

ΤΖΕΜΠΕΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΖΑΡΟΥΧΛΙΩΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ

3. ΚΛΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5. ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΠΛΟΥΜΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΤΣΙΟΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΦΛΕΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

12. ΦΟΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

13. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Στ΄ ΣΥΝΔΥΑΜΟΣ: «ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ ΣΥΜΠΟΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»

ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1. ΑΔΑΛΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ

2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ

3. ΚΑΛΛΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ

4. ΚΑΜΒΥΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

5. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΚΙΧΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

7. ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

8. ΜΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΜΑΛΛΙΚΟΥΡΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10. ΜΠΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΩ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

11. ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

12. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ

13. ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Ζ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΝΕΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ»

ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1. ΑΛΗΦΑΝΤΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

4. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

7. ΚΟΥΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΚΟΦΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10. ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΜΠΟΖΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12. ΠΙΕΡΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΕΤΡΟΥ

13. ΠΟΛΥΖΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

14. ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

15. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16. ΣΟΦΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΓΚΕΛΥ) του ΙΩΑΝΝΗ

17. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΤΣΙΑΜΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19. ΤΣΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Η΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1. ΑΓΓΕΛΑΙΝΑ ΑΝΝΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

2. ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΚΗΣ) του ΒΛΑΣΙΟΥ

9. ΝΤΑΣΚΑ ΝΤΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΠΑΝΟΥΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

11. ΠΟΥΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

12. ΣΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

13. ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΡΗΓΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Θ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ: «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»

ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

Υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας

1. ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΓΚΙΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

8. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

10. ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΣΤΑΘΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13. ΤΑΡΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14. ΤΟΤΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 26η Μαΐου 2019, ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα, τα οποία έχουν οριστεί με την υπ΄αριθμ. 114966/21792 Απόφαση (σε ορθή επανάληψη) του κ. Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Κορινθίας περί «Καθορισμού των εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας των Δημοτικών και Περιφερειακών εκλογών της 26ης Μαΐου 2019 καθώς και των επαναληπτικών αυτών και των εκλογών για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 26ης Μαΐου 2019»:

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

203Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΔΕΡΒΕΝΙ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από : ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΚΑΡΠΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

204Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΔΕΡΒΕΝΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΚΑΣΑΛΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

205Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΔΕΡΒΕΝΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΝΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΨΥΧΡΑΜΗ ΜΑΡΙΚΑ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

206Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΒΡΟΣΤΙΝΗΣ ΡΟΖΕΝΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΕΒΡΟΣΤΙΝΗΣ ΡΟΖΕΝΩΝ
ΕΔΡΑ ΕΒΡΟΣΤΙΝΗ-ΡΟΖΕΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΔΑΜ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΚΟΥΛΑΜΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

207Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΒΡΟΣΤΙΝΗΣ ΡΟΖΕΝΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΕΒΡΟΣΤΙΝΗΣ ΡΟΖΕΝΩΝ
ΕΔΡΑ ΕΒΡΟΣΤΙΝΗ-ΡΟΖΕΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΚΟΥΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΨΩΝΗ ΝΙΚΗ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες

208

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΕΔΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΛΟΓΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΕΤΗ
Εως : ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

209

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΔΡΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΛΟΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

210Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΥΓΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΛΥΓΙΑΣ
ΕΔΡΑ ΛΥΓΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΧΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

211Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ
ΕΔΡΑ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

212Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ
ΕΔΡΑ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
Εως : ΨΩΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

213Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΠΥΡΓΟΥ
ΕΔΡΑ ΠΥΡΓΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

214

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΑΡΑΝΤΑΠΗΧΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΣΑΡΑΝΤΑΠΗΧΟΥ
ΕΔΡΑ ΣΑΡΑΝΤΑΠΗΧΟ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

215

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟΜΙΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΣΤΟΜΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΣΤΟΜΙΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΑΓΓΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

216

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΕΛΥΔΟΡΕΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΧΕΛΥΔΟΡΕΟΥ
ΕΔΡΑ ΧΕΛΥΔΟΡΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

217Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από : ΑΒΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΚΕΛΑ
Εως : ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

218Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από : ΓΑΛΙΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΔΕΜΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

219Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από : ΔΕΜΗ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

220Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Από : ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Εως : ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

221Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΚΟΣΚΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

222Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ
Εως : ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

223Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Εως : ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ ΑΣΤΥΝ. ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

224Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Εως : ΡΑΛΛΗ ΒΛΑΣΙΑ

225Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΡΑΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

226Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΤΣΙΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

227Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΤΣΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

228

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΩ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΝΩ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΩ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΧΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

229Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΛΙΝΙΑΤΙΚΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡ. ΓΕΛΙΝΙΑΤΙΚΩΝ
ΕΔΡΑ ΓΕΛΙΝΙΑΤΙΚΑ- ΣΠΑΡΤΙΝΕΪΚΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΑΓΑΠΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Εως : ΨΕΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

230

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΝΔΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΕΝΔΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΔΕΝΔΡΟ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

α) Από : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Εως : ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

231Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΖΕΜΕΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΖΕΜΕΝΟΥ
ΕΔΡΑ ΖΕΜΕΝΟ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

α) Από : ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΧΩΛΕΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

232

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΘΑΛΕΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΘΑΛΕΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΘΑΛΕΡΟ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Από : ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Εως : ΨΥΛΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

233

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΘΡΟΦΑΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΘΡΟΦΑΡΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΘΡΟΦΑΡΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΧΟΛΝΤΕΝ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΑΥΛΙΝΑ

234Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΚΑΜΑΡΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΒΔΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ
Εως : ΜΙΣΣΥΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

235Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΚΑΜΑΡΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΜΙΣΣΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

236Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΡΥΑΣ
ΕΔΡΑ ΚΑΡΥΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΩΤΙΚΩΝ

Από : ΑΓΓΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Εως : ΜΠΑΓΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ

237Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΡΥΑΣ
ΕΔΡΑ ΚΑΡΥΑ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΨΩΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

238Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΤΩ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΚΑΤΩ ΛΟΥΤΡΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΑΒΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΨΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες

239Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΣΥΝΟΙΚΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΤΩ ΣΥΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΔΡΑ ΚΑΤΩ ΣΥΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΧΑΡΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

240

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΡΦΙΩΤΙΣΣΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΡΦΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΕΔΡΑ ΚΟΡΦΙΩΤΙΣΣΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

241

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑΙΙΚΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΓΚΑΔΑΙΙΚΩΝ
ΕΔΡΑ ΛΑΓΚΑΔΑΙΙΚΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΒΑΛΙΜΗΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

242Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΝΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΑΝΝΑΣ
ΕΔΡΑ ΜΑΝΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΙΝΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΘΑ

243Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΝΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΑΝΝΑΣ
ΕΔΡΑ ΜΑΝΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ
Εως : ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

244Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΜΕΛΙΣΣΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΒΔΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

245Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΜΕΛΙΣΣΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

246

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΣΗΣ ΣΥΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΔΡΑ ΜΕΣΗ ΣΥΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Εως : ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

247

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΩΝ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Ν. ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ
ΕΔΡΑ Ν. ΒΡΥΣΟΥΛΕΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

248

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΞΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΑΝΘΟΧΩΡΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Εως : ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

249Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡ. ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΠΑΝΑΡΙΤΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

250

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΛΛΗΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΕΛΛΗΝΗΣ
ΕΔΡΑ ΠΕΛΛΗΝΗ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Εως : ΧΑΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ

251Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΤΣΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΙΤΣΩΝ
ΕΔΡΑ ΠΙΤΣΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
Εως : ΚΟΥΤΟΥΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

252Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΤΣΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΙΤΣΩΝ
ΕΔΡΑ ΠΙΤΣΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΚΟΥΤΟΥΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

253

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΕΘΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΕΘΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΡΕΘΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΑΛΕΙΦΤΗΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
Εως : ΨΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες

254Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΙΖΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΙΖΗΣ
ΕΔΡΑ ΡΙΖΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΨΕΥΤΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

255

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΟΦΙΑΝΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΟΦΙΑΝΩΝ
ΕΔΡΑ ΣΟΦΙΑΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΒΑΛΙΜΙΤΗ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

256

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΥΛΙΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΤΥΛΙΩΝ
ΕΔΡΑ ΣΤΥΛΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Εως : ΧΑΡΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

257Α

ΔΗΜΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΚΕΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΚΕΑΣ
ΕΔΡΑ ΣΥΚΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

α) Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Εως : ΨΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
β) Όλοι οι Ετεροδημότες
γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς

Ο αριθμός των εδρών της Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας ανέρχεται σε 13.

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε Κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του δήμου και των κοινοτήτων και των συνοικισμών αυτών.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΗΛΙΑΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

    Διαβάστηκε 417 φορές

 

follow-facebook

follow-twitter

kanali

 

Επιλογές

Δημόσια Ηλεκτρονική Διαβούλευση

busines-directory_new

Εξερευνήστε τα Δημοτικά Διαμερίσματα του Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης